Сумка на 3 відділення шкіра натуральна Італійська чорна сумка шопер тоут
2 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS350
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на 3 відділення шкіра натуральна Італійська чорна сумка шопер тоут
Стильна жіноча сумка‑шопер з натуральної італійської шкіри Vera Pelle. Розмір 36×25×16 см, містка та зручна, з довгими ручками на плече. Лаконічний дизайн, м’яка текстура, у комплекті шкіряний гаманець на блискавці.
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Виробник | Vera Pelle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴







