Жіноча сумка крос-боді чорна корс
1 473 ₴
- Готово до відправки
- Код: AN195
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка крос-боді чорна корс стильна сучасна сумка через плече широкий ремінь 20.5x15x8см
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Виробник | Корс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473 ₴







