Сумка жіноча середня в натуральній Італійській шкірі сумочка колір шоколад
2 693 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS00475
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча середня в натуральній Італійській шкірі сумочка колір шоколад 35/23/10 см
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 693 ₴








