Сумка на плече шоколадного кольору кросбоді
1 593 ₴
- Готово до відправки
- Код: AN128
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на плече шоколадного кольору кросбоді екокожа 17*10,5*8 см
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 593 ₴








