


Сумка шкіряна для документів жіноча Італійська А4 бежева
3 043 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS00439
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка шкіряна для документів жіноча Італійська А4 бежева Ш x В x Г:
38 x 25 x 15 см
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 043 ₴


