Жіноча сумка з ручками середнього розміру чорна стиль Ермес
1 476 ₴
- Готово до відправки
- Код: BS242
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка з ручками середнього розміру чорна стиль Ермес
ФУРНИТУРА: золото РОЗМІРИ: Ширина по низу — 30 см (ширина по верху — 27 см), висота — 25 см, дно — 12 см + короткі ручки та знімний довгий ремінець (119 см)
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴









