Сумка Луї Віттон Louis Vuitton монограм велика сумка шопер Люкс
1 986 ₴
- Готово до відправки
- Код: КМ15
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка Луї Віттон Louis Vuitton монограм велика сумка шопер Люкс 45*28*16см
Стильна та містка сумка Louis Vuitton Monogram — ідеальний вибір для сучасної жінки. Виконана з високоякісної екошкіри з фірмовим тисненням логотипу, має міцні світло‑бежеві ручки та знімний внутрішній клатч. Внутрішня підкладка — рожевий текстиль із вертикальними смужками, що додає шарму та впізнаваності бренду.
Характеристики:
-
Розміри: 45 × 28 × 16 см
-
Матеріал: екошкіра преміум‑класу
-
Колір: коричневий із золотистим монограмним принтом
-
Підкладка: рожевий текстиль
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 986 ₴











