Сумка жіноча середня Луі Віттон модна чорна сумка
1 136 ₴
- Готово до відправки
- Код: BS256
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча середня Луі Віттон модна чорна сумка
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴











