Сумка жіноча середня коричнева ЛВ Шоколадні сумки
1 136 ₴
- Готово до відправки
- Код: BS256
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча середня коричнева ЛВ Шоколадні сумки РОЗМІРИ: Ширина по низу - 27 см, висота - 22,5 см, глибина - 11 см + знімна коротка ручка ( довжина 48 см ) і знімний довгий ремінець
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴










