Коричнева жіноча сумка з двома типами ручок сумка-шопер шоколад
1 283 ₴
- Готово до відправки
- Код: BS255
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коричнева жіноча сумка з двома типами ручок сумка-шопер шоколад
РОЗМІРИ: Ширина по низу — 18 см (ширина вгорі — 46 см), висота по центру — 29 см, дно — 11 см + короткі ручки (довжина — 36 см) і довгі ручки ( 67 см)
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴










