Велика сумка шопер міська для ноут документів сумка А4 чорна
1 283 ₴
- Готово до відправки
- Код: BS255
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велика сумка шопер міська для ноут документів сумка А4 чорна РОЗМІРИ: Ширина по низу - 18 см (ширина вверху - 46 см), висота по центру - 29 см, дно - 11 см + короткі ручки (довжина - 36 см) і довгі ручки ( 67 см)
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴










