Велика сумка шопер Зара чорна сумка для документів ноут А4
1 173 ₴
- Готово до відправки
- Код: BS232
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
велика сумка шопер Зара чорна сумка для документів ноут А4 РОЗМІРИ: Ширина внизу - 28,5 см (ширина вгорі - 38,5 см), висота - 29,5 см, глибина - 12 см + ручки (максимальна довжина 42 см) та довгий ремінець ( 127 см )
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платтям під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴











