Жіноча сумка шкіряна шопер Італійська світло бежева довгі ручки на плече
1 847 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS000092беж2
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
👜 Велика шкіряна сумка-мешок вітло бежева — шопер на плече (довгі ручки)
Матеріал: натуральна шкіра Колір: класичний чорний Розмір: 38×36×14 см Тип: сумка-мешок / шопер в натуральній шкірі Ручки: довгі, зручні для носіння на плечі Формат: вміщує документи А4
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 847 ₴











