Сумка чорна луі вітон монограм велика містка сумка monogram
1 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: КМ15чорна6
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чорна луі вітон монограм велика містка сумка з червоною підкладкоя Якісна Турецька екошкіра в комплекті пильовик ЛВ Сумка monogram 45*32*16см
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Карабін |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴









