



Класична жіноча сумка брендова кросс-боді
1 586 ₴
- В наявності
- Код: AN222
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична жіноча сумка-кроссбоді — брендова, еко-шкіра
Стильна та функціональна модель для щоденного використання. Сумка виготовлена з гладкої еко-шкіри з фірмовою канвою, що додає текстурності та преміального вигляду. Усередині — одне основне відділення з щільною текстильною підкладкою, брендованою нашивкою та биркою. Є невелика кишеня для дрібниць. Зовні — лаконічний дизайн, брендована фурнітура та ремінець із щільного текстилю, який регулюється до 120 см.
📐 Розміри:-
Довжина: 24 см
-
Висота: 16 см
-
Глибина: 8 см
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 586 ₴


