Класична жіноча сумка біла лоран маленька сумочка
1 827 ₴
1 735,65 ₴
- В наявності
- Код: AN171біла
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
👜 Класична жіноча сумка Loran — біла, еко-шкіра
Стильна маленька сумочка для сучасної жінки. Модель поєднує елегантний дизайн, компактний розмір та практичність. Завдяки двом основним відділенням і додатковим кишеням, сумка зручна для щоденного використання. Срібна фурнітура додає витонченості, а довга регульована цепочка дозволяє носити сумку як на плечі, так і через плече.
📐 Розміри:-
Довжина: 21 см
-
Висота: 16 см
-
Глибина: 8 см
-
Матеріал: Еко-шкіра
-
Колір: Білий
-
Фурнітура: Срібло
-
Відділення:
-
2 основних
-
2 додаткових менших
-
-
Довжина цепочки: 120 см (регулюється навпіл)
-
Модель: Класична жіноча сумка
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 735,65 ₴









