Класична жіноча сумка через плече з брелоком, Італійська жіноча модна стильна сумочка натуральна шкіра
3 223 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS000126
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична жіноча сумка середнього розміру Італійська — це базовий аксесуар, що поєднує елегантність і практичність. Виготовлена з натуральної гладкої шкіри, вона має каркасну форму, що зберігає чіткий силует і має бездоганний вигляд у будь-якому образі.
Розмір класичної сумки жіночої 35 x 24 x 14 см робить сумку зручною для щоденного використання: вона вміщає документи, планшет та інші необхідні речі. Два відділення дають змогу організувати простір, а фурнітура в відтінку темного нікелю надає сучасного акценту.
Ця модель універсальна: підходить для роботи, офісу, ділових зустрічей і повсякденних виходів. Італійська якість і натуральна шкіра гарантують довговічність і статусність.
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платієм під час отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання по повній оплаті або передплаті 150 грн залишків накладним платієм під час отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| сумка | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 223 ₴









