Шкіряний жіночий рюкзак-сумка 2в1
2 536 ₴
- Готово до відправки
- Код: TS308
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний міський жіночий рюкзак сумка 2в1 Італія натуральна шкіра 37 x 34 x 8 см
ВАЖЛИВО! Будь ласка, оформляйте замовлення в разі остаточного рішення! Якщо є питання за кольором, деталей зверніться до менеджера тут на сайті або на вайбер 0501926117
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання
Завдяки за розуміння!
Відсилання за повною оплатою або передплатою 150 грн залишок накладним платежем у разі отримання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 3 см |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 34 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 536 ₴










