Шкіряна сумка жіноча молодіжна на ремені через плечо багет TS104
2 398 ₴
- В наявності
- Код: TS000104
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
жіноча сумка-багет з натуральної італійської шкіри — це трендова молодіжна модель, яка поєднує компактність, комфорт і елегантність. Завдяки розміру 26×15×7 см, сумка ідеально підходить для щоденного використання: вміщує телефон, гаманець, ключі та косметику. Широкий ремінь забезпечує зручне носіння через плече, а класичний силует багета додає образу сучасності.
ВАЖЛИВО ! Будь ласка оформлюйте замовлення в випадку остаточного рішення ! Якщо є питання по кольору , деталям зверніться до менеджера тут на сайті чи на вайбер 0501926117
Дякую за розуміння !
Відправка по повній оплаті або передплата 150грн залишок накладним платежем при отриманні
Дякую за розуміння !
Відправка по повній оплаті або передплата 150грн залишок накладним платежем при отриманні

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Багет |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 398 ₴







