


Сумка модна жіноча м'яка шкіряна середнього розміру чорна Італія натуральна шкіра 40*30см
2 673 ₴
- В наявності
- Код: TS000100чорна
+380 (50) 192-61-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка модна жіноча м'яка шкіряна Італійська
містка середнього розміру чорна плюс кольору
Італія натуральна шкіра 30*40*15см
колір чорний/*відносно іншого кольору уточнюйте наявність у менеджера перед замовленням
Зручна містка базова сумочка Вера Пеллі в натуральній Італійській шкірі. Модна повсякденна моделька з короткими ручками та довгими ручками
Оформити замовлення на сайті цілу добу через кнопку "Купити", а також Ви можете зателефонувати менеджеру або написати в вайбер допоможе з вибором, розміром, доп фото.Ном 0501926117 або іконка вайбер справа Жмі та автоматом у нас!


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Шопер |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 673 ₴

